Amoskova školička aneb „hurá do předškolní přípravy“

Amoskova školička je přípravka určená dětem od 4 let, jejímž cílem je usnadnit přechod z mateřské školy do první třídy. Školička je vhodná také pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami či specifickými zdravotními diagnózami. Maximální počet dětí ve skupině je 8.
Kroužek zakoupíte v našem e-shopu.

Montessori klubík

Opět máme otevřeno!

Podpořte své dítě v rozvoji jeho poznatků a dovedností a dopřejte mu náš Montessori klubík. Nabízíme unikátní pomůcky, rozvíjíme potenciál každého dítěte, jeho koncentraci, motorické procesy a oblast smyslových preferencí. Montessori klubík je určen dětem od 1 do 7 let v doprovodu jejich rodiče či prarodiče.

Pro zajištění bezpečnosti a hygieny v souvislosti s centrálními protiepidemiologickými opatřeními snižujeme počet možných návštěvníků na 4 děti a jejich doprovod – tedy max. 8 osob. Nicméně realizace bude možná již od 2 dětí.

Abychom zajistili vhodný pedagogický personál, prosíme o registraci v systému nejpozději 3 dny předem ( tedy na pondělní lekce v pátek a na středeční v neděli). V den konání je možné se operativně dotázat telefonicky na čísle  tel. + 420 702 187 686 nebo + 420  603 269 492.  Pokud bude volné místo, on-line rezervaci provede lektorka. Odkaz na rezervační systém je zde!

Permanentku můžete si zakoupit v našem e-shopu nebo zaplatit jednotlivou lekci přímo na recepci Světa Techniky.

V PONDĚLÍ:  

Dopolední bloky  10:00 – 11:00 hodin,  11:15 – 12:15 hodin

Odpolední bloky  15:00 – 16:00 hodin   16:15 – 17:15 hodin

VE STŘEDU:

Dopolední blok  11:00 – 12: 00 hodin (Blok je určen pouze dětem do 2 let věku).

Odpolední blok   13:00 – 14:00 hodin  14:30 – 15:30 hodin

 

Prosíme Vás, abyste věnovali mimořádnou pozornost níže přiloženým informacím a respektovali je!

BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA

Fyzikální badatel

Staň se superhrdinou! V naší posilovně nebudeš trénovat svaly, ale mozek. Vlastním pohybem dokážeš rozsvítit baterku, nafoukneš oblíbené zákusky a zjistíš, jak funguje reproduktor i mikrofon. Prozkoumáš pohyb těles, přeneseš zvuk pomocí laseru a nebo si vyzkoušíš postavit malou ponorku. Neváhej a přijď si zacvičit!
Kroužek zakoupíte v našem e-shopu.

Máme pro vás řadu novinek!

Zakoupíte na našem e-shopu.

Matematické doučko

Pro každého, kdo se trápí s nějakým matematickým tématem, kdo potřebuje látku vysvětlit nebo procvičit. Nabízíme pravidelné nebo jednorázové 60 min. lekce podle Vašich konkrétních požadavků a potřeb.

Pondělky a čtvrtky od 10 hodin, úterky a čtvrtky od 14 hodin.

Cena jednotlivé lekce: 290,-  Kč

Cena permanentky na 10 lekcí: 2 500,-  Kč

Dotazy nebo téma k procvičení zasílejte na adresu: skola@stcostrava.cz!

Fyzikální koktejl

Od 1. června do 1. července pro vás chystáme dopolední lekce zajímavých fyzikálních pokusů a experimentů pro každého, kdo chce lépe pochopit fyzikální zákonitosti a vyzkoušet si fyzikální zajímavosti v laboratoři a expozicích Světa Techniky. (pondělky a středy  od 10:00  pro malé i větší badatele od 8 do 12 let).

Pondělky a středy  od 10 hodin.

Cena jednotlivé lekce: 290,-  Kč,

Cena permanentky na 10 lekcí: 2 500,-  Kč

IT hrátky s programováním

Od 1. června do 1. července chystáme dopolední lekce hravého programování pro každého, kdo chce poznat malého OZOBOTA, SPHEROKOULE a naučit se je ovládat. Děti se seznámí s jednoduchými algoritmy a základy programování a vyzkouší nejrůznější digitální technologie v laboratoři a expozicích Světa techniky.

Pondělky a středy  od 13 hodin.

Cena permanentky na 10 lekcí: 2 500,-  Kč

V případě dotazů či potřeby upřesnění nás kontaktujte na e-mailu: skola@stcostrava.cz.