Vítáme Vás ve Světě Techniky!

 

Při zrodu Velkého světa techniky, bylo naší vizí popularizovat vědu a techniku.  Vytvořili jsme pro Vás pestrou nabídku vzdělávacích programů. Vzdělávací programy jsou přizpůsobené různým věkovým skupinám od mateřských školek až po střední školy.

Odhalíme Vám dveře do světa, kde se setkává fantazie s vědou a objevy. V nabídce naleznete rozmanité spektrum vzdělávacích programů, které Vás provedou oblastí technické tvořivosti, matematických záhad, odhalíte tajemství přírody, biologie, IT, AI, robotiky a nezapomínejme ani na chemii a fyziku.

Pokud zavítáte také do našich expozic, budete si moci vyzkoušet fungování neuvěřitelných exponátů, které Vás vtáhnou do světa interaktivní zábavy.

Připojte se k nám na této vzdělávací cestě, kde se objevování stává zábavou a učení přináší nadšení.

Otevřete dveře do Světa Techniky a připravte se na neobyčejnou dobrodružnou odyseu, která probudí vaši zvědavost a nadchne vaše smysly!

 

V kategorii VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY naleznete všechny programy, které Vám rádi zrealizujeme.

Stačí si vybrat ten, který Vás nejvíce zaujme. Poté zvolit termín, vyplnit povinné údaje a můžeme se všichni společně těšit na Vaši návštěvu.

 

Výběr vzdělávacího programu je zcela na Vás a my Vám přejeme šťastnou ruku!

 

Tým lektorů Světa Techniky

 

V případě problémů či nejasností  využijte kontakt: hana.svrckova@dolnivitkovice.cz , rezervace.vyuka@stcostrava.cz nebo tel.: 601 571 441.

Parkování autobusů

Stravování pro skupiny

Časté dotazy

OKAP

Novinky

Další informace