V sobotu 17. 5. 2025 se uskuteční šestnáctý ročník kulturního festivalu Ostravská muzejní noc. Až do pozdních nočních hodin můžete nahlédnout do ostravských institucí a organizací, které se věnují kultuře, vzdělávání a dalším sociálním aktivitám.
A samozřejmě se připojuje i Galerie Gong!
Mrkněte na PROGRAM V GONGU
Těšíme se na vás!
