NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

BRIGÁDA - PRACOVNÍK ÚDRŽBY – ELEKTRIKÁŘ, INSTALATÉR, ZÁMEČNÍK, nebo TRUHLÁŘ

Hledáme vhodné kandidáty na VPP na pozici Pracovník údržby.

Místo: Dolní Vítkovice, Ostrava
Pracovní doba: jednosměnný provoz
Náplň práce:
  • údržba a drobné opravy objektů v areálu Dolní oblasti Vítkovice
  • manipulace s mobiliářem
Požadujeme:
  • nadšení pro práci
  • samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
  • práce na DPP nebo DPČ, 75 Kč / h
  • nástup možný ihned
  • práci v příjemném kolektivu
  • práci v unikátním prostředí národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice

Své přihlášky se stručným životopisem, a označením pracovní pozice v předmětu e-mailu (brigáda - pracovník údržby), zasílejte na: tana.zimermanova@dolnivitkovice.cz
Děkujeme za Váš případný zájem.

PRACOVNÍK ÚDRŽBY - INSTALATÉR

Hledáme vhodné kandidáty na HPP na pozici Pracovník údržby - instalatér.

  • údržba a drobné opravy areálu,
  • úklid areálu
Požadujeme:
Nabízíme:
  • nástupní plat 15.000,- Kč hrubého, po dvou měsících zvýšení mzdy
  • práci na HPP - nástup možný ihned

Své přihlášky se stručným životopisem, a označením pracovní pozice v předmětu e-mailu (pracovník údržby - instalatér), zasílejte na: tana.zimermanova@dolnivitkovice.cz